czwartek, 29 listopada 2012

Bar Pernod Ricard

Nie wspominałyśmy jeszcze o miejscu, w którym miałyśmy okazję być jakiś czas temu - chodzi o bar Wyborowej, który mieści się w siedzibie firmy Pernod Ricard Polska. Co prawda bar nie jest ogólnodostępny i nie można tam sobie skoczyć wieczorem na drinka, ale nam udało się go odwiedzić przy okazji spotkania blogerów zorganizowanego przez Ilonę z BlogoStrefy. Wyborowa&Ballantine's zadbały o to, by blogerzy się miło spędzili wieczór - były drinki, pokaz sztuczek barmańskich i przekąski. Mamy dla Was kilka zdjęć z tego miejsca - gdybyście kiedyś mieli szansę tam zajrzeć, gorąco polecamy!


poniedziałek, 19 listopada 2012

piątek, 9 listopada 2012

Delikatesy. Esencja


Delikatesy są w miejscu, gdzie łatwo można trafić (przy Marszałkowskiej 8), ale jakoś do tej pory nie miałyśmy czasu tam zajrzeć. Nadrabiamy zaległości, bo miejsce jest warte uwagi. Zajrzałyśmy tam w już trochę zimowy, październikowy wieczór i lokal okazał się znakomitym lekarstwem na minusową temperaturę. Grzane wino, rozgrzewająca zupa dyniowa i pyszne limonkowe tiramisu bronią się same.
Wnętrze nie jest pretensjonalne (jak mogłaby sugerować nazwa) - urządzone ze smakiem i z umiarem, z ciekawie dobranymi meblami. Można zarówno popracować przy stole jak i wygodnie zasiąść na kanapie i porozmawiać ze znajomymi. Jest też kącik dla dzieci a w drugiej części pomieszczenia bar. Dla każdego coś miłego.
Ceny przystępne, jak widać na karcie. Można skosztować któregoś z niepasteryzowanych piw lub jakiegoś ze specjałów zagranicznej kuchni. Na pewno miejsce godne polecenia.